Beurs: Vakbeurs Energie, Offshore Energy, Europort

Pon Power stand

Eldee ontwerpt en bouwt al jarenlang de stands voor Pon Power op nationale en internationale vakbeurzen. Als standbouwer vertalen wij de kracht en expertise van Pon Power naar onderscheidende standconcepten, waarbij ontwerp, functionaliteit en merkbeleving samenkomen. In deze projectcase laten wij zien hoe wij Pon Power telkens weer helpen om hun verhaal overtuigend en zichtbaar te presenteren op de beursvloer.

Locatie

Amsterdam / Rotterdam / Den Bosch / Gorinchem

Oppervlakte

24 - 48 m2

beursstand pon power

Beursstand Pon Power door het jaar heen

Een modulaire stand die ingezet kan worden op een beursoppervlakte van 8 m2, maar net zo makkelijk op 110 m2. Precies van die uitdagingen waar wij extreem vrolijk van worden.

Pon Power is jaarlijks aanwezig op meerdere vakbeurzen, namelijk: Vakbeurs Energie, Offshore Energy Exhibition & Conference  en de Europort Ahoy. Zij exposeren in Nederland met meerdere producten en diensten, en de beschikbare ruimte per beurs varieert enorm. De uitstraling van de stand is in ieder formaat herkenbaar en eenduidig.

Catering op de stand bij Pon Power

Op deze stand ontmoetten professionals elkaar onder het genot van een heerlijke kop koffie, vers gemaakt door een Barista in de Piaggio Ape. Catering op een stand draagt altijd bij aan een uitnodigende sfeer, zeker met de geur van verse koffie

Een toegankelijke stand met een gastvrije warme uitstraling is het resultaat waarmee Pon Power het beurslandschap geel kleurt.

Bekijk ons

Meer projecten

Beursstand IPPE, Atlanta, USA. Succesvolle beursdeelname in Amerika.

Meyn – IPPE

Een sterke beursdeelname in de USA begint met een doordachte beursstand. Voor Meyn Food Processing Technology, toonaangevend in de voedselverwerkingsindustrie, realiseerde Eldee een complete beursstand op IPPE in Atlanta. Van standontwerp tot bouw op locatie, wij verzorgden het volledige traject.

Verdiepingstand Sécheron

Voor onze klant, Sécheron SA, hebben we op InnoTrans in Berlijn een indrukwekkende verdiepingstand van 150m² neergezet. Van creatief ontwerp tot nauwkeurige bouw: alles is afgestemd op de unieke wensen van de klant.

Beursstand Mobilis TBI op Infratech

Mobilis Infratech

Beurs: InfraTech Mobilis Stand Mobilis TBI liet tijdens InfraTech zien hoe je met een doordachte standstrategie de aandacht trekt én vasthoudt. Hun doel? De kracht van hun Mobriq-systeem presenteren: een innovatief bouwsysteem met prefab balken die snel en efficiënt opgebouwd…