Interieurbouw: Showroom

Metaglas

Uw showroom is vaak de locatie waar uw klant uw product kan zien, voelen, proeven of ervaren. Het is een unieke kans om persoonlijk in contact te komen met uw doelgroep. Dé perfecte gelegenheid om u zo goed mogelijk te presenteren.  

Locatie

Tiel

Metaglas showroom 2017

Producten stelen de show

Bedenk hoe eindeloos creatief u kunt zijn door allerlei speelse, of juist karakteristieke componenten aan te brengen in uw ruimte. In zekere zin brengen we de elementen van een product of dienst in uw winkel, kantoor of restaurant. In de showroom van Metaglas staat het product centraal. Het interieur is volledig afgestemd op de producten, waarbij het geheel vorm krijgt rondom de innovatieve gevelelementen.

Bekijk ons

Meer projecten

Voor onze klant DP&S (Dutch Protein & Services) realiseerden we een innovatieve beursstand tijdens IFFA Frankfurt.

DP&S IFFA

Voor onze klant DP&S (Dutch Protein & Services) realiseerden we een innovatieve beursstand tijdens IFFA Frankfurt, dé internationale vakbeurs voor de vlees- en eiwitverwerkende industrie.

Beursstand Kaptein - Eldee

Beursstand Kaptein

Voor Kaptein - The house of cheese and butter - ontwikkelen en realiseren wij al jaren hoogwaardige beursstands voor toonaangevende internationale foodbeurzen.

Meyn viv europe

Meyn – VIV Europe

Een succesvolle beursdeelname begint met een beursstand die opvalt én functioneert. Voor Meyn Food Processing Technology realiseerde Eldee Expo Experts een complete beursstand tijdens VIV Europe in de Jaarbeurs Utrecht.